Volkan Demirel Logo
09AĞUSTOS 2011
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarına, sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarına kapalı gerçekleşen günün ilk antrenmanıyla devam etti.


Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 10.00’da başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile maç analisti Arda Keskin çalışmada hazır bulundu.

İlk olarak sahada yaptıkları ısınma hareketleriyle antrenmana başlayan oyuncularımız daha sonra salona geçti. Salonda yapılan kuvvet çalışmasının ardından yeniden sahaya dönen oyuncularımız, koordinasyon ve çabukluk çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı.

Kasığında ağrı hisseden Daniel Güiza ile sağ arka adalesinde sertleşme olan Serkan Kırıntılı takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Milli takım kamplarında bulunan Miroslav Stoch,  Andre Santos,Volkan Demirel, Mert Günok, Gökhan Gönül, Serdar Kesimal, Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin ve Semih Şentürk antrenmana katılmadı. İzinli olan Mamadou Niang ve Diego Lugano da antrenmana katılmadı.

Takımımızda günün ikinci antrenmanı saat 18.00’de başlayacak. Bu antrenman, basına açık gerçekleştirilecek.


PAYLAŞ