Volkan Demirel Logo
13MAYIS 2019
TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYORUZ!

TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYORUZ!

Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından 4 Nisan’da startı verilen ve kulübümüzü sürdürülebilir finansal bağımsızlığına kavuşturma noktasında dev kitlesel kaynak yaratacak olan FENER OL kampanyası kapsamında bugün tarihi bir yayın gerçekleştirildi.
 
Bugüne kadar yaklaşık 500 bin kişinin katıldığı ve her geçen gün desteğin büyüyerek devam ettiği Fener Ol kampanyasına bu akşam Fenerbahçeliliğiyle yakından tanıdığımız iki isim Acun Ilıcalı ve komedyen Cem Yılmaz’dan büyük destek geldi.
 
Acun Ilıcalı’nın öncülüğünde TV8 ve FBTV ortak yayınında canlı yayınla ekranlara gelen “Fenerbahçe WinWin” kampanyası ile dayanışma adına tarihi bir gece yaşandı. 
 
Fenerbahçe’yi destekleriyle yalnız bırakmayanlar, tam 5 ev ve 20 otomobil, Zeljko Obradovic ile yemek, imzalı Alex de Souza forması, kombine bilet, takımla birlikte deplasmana gitme, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde maç yapma fırsatı ve hayallerini süsleyen 5000 ödülden birine sahip olma şansını yakaladı.
 
Fenerbahçe’ye gönül vermiş efsane isimlerin bir araya geleceği gecede sürpriz konuklar, telefon bağlantıları ve eğlenceli videolar ile “Fenerbahçe WinWin” kampanyası izleyenleri ekran başına kilitledi.
 
Taraftarlarımızın oylarıyla belirlenen ve Can Bartu, Basri Dirimlili, Fikret Arıcan, Selçuk Yula, Cihat Arman, Lefter Küçükandonyadis gibi efsane futbolcularımızın imzalarının yer aldığı “Efsane Çubuklu” formamız da 300 TL’den satışa sunuldu.
 
İş, sanat, spor dünyasından çok sayıda ismin de telefonla bağlanıp forma satın alarak destek olduğu bu özel geceye Başkanımız Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal ve Futbol A Takımımızın yanı sıra Ezgi Mola, Merve Özbey, Oğuzhan Koç, eski futbolcularımız Tuncay Şanlı ve Semih Şentürk, spor yazarı Abdülkerim Durmaz gibi ünlü isimler de katıldı.

Cem Yılmaz’ın esprileriyle renk kattığı gecede Fenerbahçe bayrakları coşkuyla dalgalanıp, Fenerbahçe marşları hep bir ağızdan söylendi.
 
Başkanımız Ali Koç:  Bu gece ve yarından sonra Fenerbahçe’nin bir kez daha yazdığı tarihi örnek olarak herkese göstereceğiz
 
Geceye katılan Başkanımız Ali Koç da kısa bir konuşma yaparak duygularını ifade etti. Fenerbahçe’nin yazacağı tarihi herkese göstereceklerini belirten Başkanımız Ali Koç, “Sadece Türkiye’nin ekonomik şartları değil kulüplerin de içinde bulunduğu finansal sıkıntıları üst üste koyduğunuz zaman işler zorda. Biz daha seçilmeden çok önce 2018 Ocak ayından başlayarak bu işin hep beraber, omuz omuza vererek, herkesin çorbada tuzu olacak bir şekilde kitlesel bir hareketle hatta belki de hiç görülmemiş boyutta olacağını ve bunu ancak Fenerbahçelilerin başaracağını defalarca söyledik. Seçildik ve sonrasında kulübe geldik. Tabloyu kötü bekliyorduk ama daha da kötüydü. Biz elimizden gelen katkıyı verdik. ‘Önce biz yapacağız, önce biz destek olacağız’ dedik. ‘Türkiye tarihinde hiç görülmemiş bir destek vereceğiz’ dedik ve bunu da yaptık. Ama esas herkesin çorbada tuzu olmasını istedik. Yola çıktık ve Fener Ol kampanyasını 4 Nisan’da başlattık. 4 Nisan’ın bizim için özel bir anlamı var. Kara bir geceydi. Aydınlığa atılan bir adımı da o kara gecede başlattık. O gün de Fenerbahçe’yi kararttık. Bugün de Fenerbahçe için kara bir gün. 12 Mayıs’ta yaşananları biliyorsunuz, hatırlıyorsunuz. Kahpe örgütün bize yaptığı saldırılar ve stadımızda hiçbir gerginlik yokken şampiyonluğu kaybettiğimiz o gecede yaşadıklarımızı Allah kimseye bir daha göstermesin. Geldiğimiz noktada, çorbada herkesin tuzu olması gerektiğini söyledik. Bunu derken de sanatçı, iş insanı, memur, anne, baba, yargıç, hakim, çoluk çocuktan bahsettik. Bugün de Fenerbahçe’nin zenginliğini görüyoruz. Nedir Fenerbahçe’nin zenginliği? Acun’a teşekkür etmek istiyorum. Acun ile oturup konuştuğumuz zamandan bu zamana devamlı fikir üretiyor. Devamlı yeni şeylerle geliyor. Eski ürettiği fikri beğenmiyor, yenisini getiriyor. Bu forma fikrini de bize getirdi. Sonra Cem Yılmaz’a gittik. O da sağ olsun ne zaman Fenerbahçe söz konusuysa hep yanımızda oldu. ‘Adalete Fener Yak’ kampanyasında bir video çekti. Çok küfür yedi, hakarete maruz kaldı ama hiç aldırmadı. Ona teşekkür etmek istiyorum. Ezgi Mola, Merve Özbey de burada. Ali Taran da ‘winwin’ ismini, logosunu çizdi. Bu akşam bizi destekleyecek iş insanları, iş dünyasındaki kişiler olacak. Sizler olacaksınız, sokaktaki vatandaş olacak. Bu aslında Fenerbahçe’nin zenginliği ve Fenerbahçe’nin tarihi de Fenerbahçe camiasının Fenerbahçe sıkıntıda olduğu zaman omuz omuza vererek hep bir tarih yazdığı da örneklerle dolu. İnşallah bu akşam ve yarın akşam da bunu göreceğiz. Efsanelerin imzalarının bulunduğu formaya gelirsek tamamen Acun’un fikri. Formanın efsane Lefter forması olması, formaya konulacak imzaların bir anketle tercih edilmesi, fiyatı, nasıl satılacağı hepsi onun fikri. Bu gece ve yarından sonra Fenerbahçe’nin bir kez daha yazdığı tarihi örnek olarak herkese göstereceğiz.” şeklinde konuştu.
 
“WinWin”in dünya gündeminde Trend Topic olduğu bu özel gecede Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Futbol A Takımımızın Kaptanları Volkan Demirel, Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım, futbolcularımız Roberto Soldado, Mathieu Valbuena, Nabil Dirar ve Victor Moses da kısa birer konuşma yaptı.
 
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal: Bugün burada biz birlikteliği ve birlikte yürümenin gücünü oluşturuyoruz
 
“Sevgili Acun, çok değerli sanatçı kardeşlerim, Başkanım; insanı biraz etkileyen bir sevgi gördüğünüzde heyecanlı olmamak elde değil. Onun için ben de çok heyecanlıyım. Dokuz branşla uğraşan çok büyük bir sivil toplum örgütüyüz. Futbol da bunun lokomotifi ve ben de bu futbol takımının koçuyum. Bu gerçekten çok önemli bir sorumluluk. Bu sorumluluğu hissettikçe yaşadığım o duyguyu paylaşmak istiyorum. Bu kadar büyük bir camianın lokomotifinin başında olmak ve özellikle bu seneyi yaşamak çok ayrı bir duygu. Biraz önce oyuncularımız buradan ayrılırken ben de duygulandım çünkü boyunları büküktü. Hiçbir tanesi kafası dik olarak yürümüyordu. Onların o duygularını bir sezon boyunca hep beraber paylaştığımızda, bizim olmamız gereken yerleri düşündüğümüzde hepinizin inanılmaz desteğiyle bu sezonu geride bıraktık. İki tane maçımız kaldı. Hikayeyi biraz daha sizin gücünüzü yani Fenerbahçe camiasının gücünü anlamamız için belirtmek önemli. Deplasmanda tribünlerdeki sayı kaç ise onun daha fazlasını doldurduk. İçeride oynadığımız her maçta biz ekip olarak sevgili Kemal ile baya kavga ettik çünkü bilet bulamıyorduk. Her maçımızı full oynadık. Öncelikle gösterdiğiniz destekten dolayı sizin büyüklüğünüzü anlatan bu desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Siz, başarıyı değil takımınızı seviyorsunuz. Siz, elbette başarıyı istiyorsunuz ama takımınızı seviyorsunuz. Bizi özel yapan ve ayrıcalıklı kılan da bu. Acun’un yaptığı işleri düşünecek olursak o daha detaylı organizasyonları yöneten bir kişi ve içten gelen ufak bir organizasyonla bir anda birkaç saat içerisinde yüz binleri bulan forma ve SMS desteği Fenerbahçemizi oldukça hızlı bir şekilde destekleyen bir gücü arkamızda hissediyoruz. Ben, bugün sorumlu olarak bulunduğumuz pozisyonla, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütünün her alanda, her boyutta karşılığı ne olursa olsun bir rakibi alt etmek değil var olmasıyla büyük katkıda bulunan, toplumun değeri olan bu camiamızın böyle bir dayanışmasında sadece şu anda konuşulan hedefler değil başka dolguların oluştuğunu düşünüyorum. Bu desteğin ve gücün o kadar büyük bir güç haline dönüşeceğine inanıyorum ki bu güç kulübümüzün varoluşunun önünde inanılmaz fırsatlar doğuracaktır. Bu fırsatlar; bu takımı destekleyen taraftarların gururunu her zaman yukarıda tutacaktır. Bizim görevimizse bu sahip olduğumuz duyguyu en yukarıda tutmak ve her zaman taçlandırmak olacaktır. Bundan emin olun.”
 
“Bu işin teknik boyutunu anlatmak biraz uzun sürecek. Ancak çok net söyleyebilirim ki, bunu Sayın Başkanımız seçildiği dünden bu yana ve aslında her kulüp, her fırsatta defalarca açıklıyor. Özellikle futbol takımlarının karşılaştığı sorunlar her geçen gün büyüyerek katlanıyor. Bugün önümüzde duran karşımızda duran en büyük sorun ise, tabii ki bu işin ekonomik boyutları. Bugün bizi dünya ile özellikle de Avrupa ile karşılaştırdığımız makas oldukça hızlı bir şekilde açılmaya devam ediyor. Birçok sorun var, bu sorunları aşmanın yolu; bence bugün burada bir ekonomik gücü oluşturmaktan çok bugün burada biz birlikteliği ve bu gücü birlikte yürümenin gücünü oluşturuyoruz. Burada en mutlu olduğumuz yer ise inandığımız, güvendiğimiz öncelikle Başkanımızın şahsiyetine, kişiliğine, pozisyonuna güvendiğimiz ve bu yürüyüşü yapabilecek insanla beraber olduğumuz için şanslıyız. Bunun yanında spor, evrensel bir kavram. Türkiye’nin en çok ihtiyacı olan sanat ve kültürdeki kalkınması, bence spordaki kalkınmasındaki şahsınızdaki profillerin bu işin içinde olması büyük bir avantaj. Bence onun coşkusu, onun katkısı, onun desteği, bu destekle birlikte herkesin içi rahat olsun ki yapılacak olan yatırımların ve karşılığı olan dönüşün mutlaka kulübümüze çok büyük katkısı olacaktır. Bundan herkesin emin olmasını istiyorum.”
 
“Biz, aslında zor bir ortamda çalışıyoruz, kolay bir ortamda çalışmıyoruz. Çünkü yaş olarak, kontrat olarak, pozisyon olarak ve tabii bunu daha ileriye taşıyacak bir kontrat olarak uygun bir şeyle takımla beraber değiliz. Hiçbir oyuncumuzun karakterinden asla şikayetçi değilim. Hiçbir oyuncumuzun aklından, yüreğinden hiçbir zaman şüphe etmedim. Ama şu var ki, bulunduğumuz durum ve pozisyon bizi oldukça zorluyor. Bunun için de bu çölü yeşertmenin bir takım yolları var. Dün alınan takımın bu ekonomik koşulları bir günde oluşmadı.  Bu ciddi birikimlerle geldi. Ülkede bütün takımlar böyle. Rekabetin koşulu olmuş bu iş ve maalesef ki rekabetin koşulunu değiştiremiyorsunuz. Bu yüzden çok akıllı hareket etmek gerekiyor. Bunun için önemli bir çalışma yaptık. Her yere gidiyoruz, her yeri izliyoruz, her yeri inceliyoruz. Uygun koşullarda ve şartlarda yarışabileceğimiz oyunculara yönelmemiş gerekiyor. Bunu artık tüketilen son nokta değil, tüketilmeyecek son nokta olması gerektiğini düşünüyoruz. Buradan birkaç fırsat daha yaratılacak oyuncularla çalışmak istiyoruz. Çünkü son durak olduğunda sizin bütün her şeyinizi alıp götürüyor, hatta başarınızı da götürüyor. Onu da yapmamak gerekiyor ve kalıcı, uzun süre heyecan yaratacak, belki de bu formalardan bir tanesine imza atacak adamlar üretmek gerekiyor. Bununla ilgili yavaş yavaş da çalışmalar var. Bir anda da olmuyor, vadeli olması gerekiyor. Herkes bir anda olsun istiyor. Sıkıntı çok büyük, organizasyon çok büyük, o nedenle biraz sabır. Destek demiyorum, çünkü sonsuz ve sınırsız bir destek var. Elbette ki sizler kime, ne şekilde destek olacağınızı çok iyi biliyorsunuz, bunu da gösteriyorsunuz. Bu konuda da hepinizin aklına ve yüreğine sağlık.”
 
Fenerbahçe’nin büyüklüğünden söz eden futbolcularımız, bu geceye özel takım olarak 10 bin forma aldıklarını ve bu formaları da Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışladıklarını ifade ettiler.
 
Volkan Demirel: Fenerbahçeli olmaktan dolayı gurur duyuyorum
 
“Başta Başkanımız olmak üzere sizlere bu geceyi düzenlediğiniz için teşekkür etmek gerek. Ben her zaman, ‘Fenerbahçe anlatılmaz, yaşanır’ diyorum. Bu akşam da Fenerbahçe’nin ne kadar büyük olduğunu burada yaşıyoruz ve her zaman bunu yaşatacağız. Fenerbahçeli olmaktan dolayı gurur duyuyorum. İnşallah da bu gurur bir ömür boyu devam edecek. Fenerbahçe’deki 17.yılım. Takım kaptanı olarak takımı temsilen de burada konuşuyorum ve bugünün önemini biliyoruz, bugüne katkımız olsun istiyoruz. Futbol takımı olarak 10 bin tane forma satın alıyoruz. Satın aldığımız bu formaları da Çocuk Esirgeme Kurumu’na ve kimsesiz çocuklara dağıtma kararı aldık.” 
 
Roberto Soldado: Arkamızda tüm taraftarlarımızın desteğini hissediyoruz
 
“İlk geldiğim günden beri bana gösterilmiş olan sevgi çok özel. Böyle bir kulübe gelmeden önce Fenerbahçe’nin ne kadar büyük olduğunu göremiyorsunuz, bunu geldikten sonra anlayabiliyorsunuz. Şu anda kulüpte hem ekonomik hem de sportif olarak zorlu günlerden geçiyoruz. Ama arkamızda tüm taraftarlarımızın desteğini hissediyoruz. Özellikle de zor anlarda kulüple birlikte olduklarını net bir şekilde gösteriyorlar ve onların bu desteği tüm futbolcuları özel hissettiriyor. Onlar için şu anda yapabileceğimiz en minimum şey sevgilerine karşı teşekkür etmek. Her gün yanımızdalar, teşekkür ederiz.”
 
Mathieu Valbuena: Fenerbahçe, tutkuyla yaşayan insanların bağlı olduğu çok büyük bir kulüp
 
“Öncelikle burada olmak büyük bir şans. Takım adına konuşuyorum; Fenerbahçe’nin renklerini üzerimizde taşımak gerçekten büyük bir gurur. Hepimiz bir sebepten dolayı buradayız. Bazen bu kulübün ne kadar büyük olduğunu fark etmiyoruz, çünkü biraz kendi köşemize çekişmiş bir hayat yaşıyoruz. Bazen dışarıda neler olduğuna tam olarak hakim olmuyoruz. Ama şu anda gerçekten sıra dışı bir olayın içindeyiz. Bir kampanyadan dolayı burada buluştuk. Kulübü desteklemek için hep birlikte buradayız. Zor anlardan geçiyor bile olsak hiçbir büyük kulüp asla ölmez. Bu kulüpten geçmişte büyük yetenekler, büyük yıldızlar geçmiş ve o yıldızlar halen bu kulübü destekliyor. Bu demektir ki, bu kulüp onlarda iz bırakmış ve onlar bu kulüpte iz bırakmış. Umarım önümüzde bizi güzel günler bekliyordur, umarım Fenerbahçe’yi çok güzel günler bekliyordur. Çünkü Fenerbahçe, tutkuyla yaşayan insanların bağlı olduğu çok büyük bir kulüp. En önemlisi bence şu; taraftarlarımızı her zaman gururlandırmalıyız. Ben inanıyorum ki Fenerbahçe için çok parlak bir gelecek var.”
 
Mehmet Topal: En kısa zamanda bu zorlu süreçten çıkarak kulübümüzü en iyi yerlere getireceğimizi umut ediyorum

“Başkanımız, Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz, değerli sanatçı dostlarımız ve Tuncay Şanlı ile Semih Şentürk’e bu gece bizimle oldukları için çok teşekkür ederiz. Gerçekten destekte bulunan bütün iş insanlarına sonsuz teşekkürler. Bu camia 3 Temmuz gibi zorlu bir süreçten geçti. Bu bizim için çok ufak bir şey diye düşünüyorum. Birlikte olduğumuz zaman güçlüyüz. İnşallah en kısa zamanda bu zorlu süreçten çıkarak kulübümüzü en iyi yerlere getireceğimizi umut ediyorum.”

Victor Moses: Fenerbahçe dev bir kulüp

“Bugünün öneminden bahsetmek istiyorum. İnsanların kulübe destek olması gerçekten büyük önem taşıyor. Dev bir kulüp. Sezon boyunca elimizden gelenin en iyisini yaptık. Umarım gelecek sezon bizim için farklı olur ve ligin şampiyonu oluruz.”

Nabil Dirar: Fenerbahçe formasını giymek büyük bir gurur

“Herkes için bu formayı giymek büyük bir gurur. Bu formanın değerini biliyoruz ve burada olmaktan dolayı çok büyük mutluluk duyuyorum. Kulübümüze katkımız olması için bu kampanyaya destek vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz.”

Hasan Ali Kaldırım: Fenerbahçe’nin ne kadar büyük olduğunu bugün tekrar herkese gösterdik

“Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Kaptanımız gereken her şeyi söyledi. Fenerbahçe’nin ne kadar büyük olduğunu bugün tekrar herkese gösterdik. Seneye bu zamanlar Twitter’da veya sosyal medyada ‘Şampiyon Fenerbahçe’ olarak konuşuluruz. Bu sene için tekrar özür dileyip seneye daha iyi çalışarak taraftarlarımızı mutlu etmeyi istiyoruz.”

Derneklerimizin de forma satın alarak destek verdiği gecede; eski futbolcularımız Cristian Baroni, Andre Santos ve Nicolas Anelka’dan gelen destek mesajları da paylaşıldı.
 
Gecenin son bölümünde de kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkanımız Ali Koç, Fenerbahçe camiasının zenginliğinin görüldüğü bir akşam yaşandığını ve bunun devam edeceğini ifade etti.
 
Başkanımız Ali Koç: Fenerbahçe camiasının zenginliğini gördüğümüz bir gece yaşıyoruz”
 
“Öncelikle güzel bir akşam olduğunu ifade etmeliyim. Özel bir akşam oldu. Ben yayına hazırlanma konusunda Acun ile konuştum ama o bana her şeyin doğal olacağını söyledi. Harika bir akşam oldu, sağ ol, var ol. Güzel bir başlangıç oldu. Aynı şekilce Cem’e de çok teşekkür ediyorum. Benim her zaman dediğim bir laf var; ‘Söz konusu Fenerbahçe ise Fenerbahçeliler hem maddi hem de manevi anlamda son derece fedakarlar. Bu fedakarlık her kulübe nasip olmaz. Hatta belki de tarihin en kötü sezonunu geçirin bir başkan olarak hem de ilk senesinde bu gördüğüm destek, inanılmaz bir destek ve adı konulamaz. Dolayısıyla ben ve yönetim kurulumuz da futbolcularımız gibi mahcubuz. Seneye inşallah daha fazla üzerine koyacağız. Ezgi Mola’ya, Merve Özbey’e, Tuncay Şanlı’ya, Semih Şentürk’e çok çok teşekkür ediyorum. Sizler de sağ olun. Aslında sizler, bizler, futbolcularımız, telefonla bağlananlar bizim zenginliğimiz. Biz, farklı bir camiayız. Ben de çok şanslıyım ki böyle bir camianın başkanıyım. İnşallah er ya da geç bu camianın hakkını hep beraber veririz. Sizlere de, yönetim kurulumuza da teşekkür ediyorum. Televizyon karşısında bizleri seyredenler var. Sosyal medyadan telefonla çok fazla ilgilendiğim de söyleniyor ama gelen mesajları, gelen şikayetleri aktarıyorum. Çünkü bazı insanlar en başta forma almakta sıkıntı çektiler. Yarın akşam tekrar görüşmek üzere. Son bir şey daha söylemek istiyorum; Kadın Basketbol Takımımızın da 17.45’te final serisindeki 3.maçı var. Tam destek bekliyoruz, salon boş kalmasın.  Önemli bir maç ve onu alırsak şampiyonluğu %51 yakalamış sayılırız.”
 
Acun Ilıcalı’nın öncülüğünde Beyazıt Öztürk'ün katılımıyla gerçekleşecek “Fenerbahçe WinWin” gecesi bugün saat 22.30'da TV8 ve FBTV ortak canlı yayınında ekranlara gelecek. 

Fotoğraflar: Burak Saltık

“FENERBAHÇE WİNWİN” KAMPANYASI ÖDÜL DETAYLARI
 
Başkanla Omuz Omuza Maç İzle

15 kişi çekiliş sonucunda yanında sevdiği bir kişiyle birlikte 2019-2020 sezonu Süper Lig maçlarından birini Yönetim locasında Başkanımız ve/veya Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte izleme şansını yakalayacak. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından iletişime geçilerek müsaitlik olan maçlar için bilgi verilecektir. Davet edilen maça olumsuz dönüş yapan talihliler bir başka maç için müsaitlik oluşmaz ise haklarını kaybederler. Kazanan kişinin ödülden yararlanabilmesi için mutlaka geçerli bir Fenerbahçe Passolig’i olması gerekmektedir. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü Fenerbahçe Passolig’i olan bir yakınına devredebilir. Maçın oynanacağı ilde kazanan kişilerin stadyuma ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili maçın oynanacağı ile ve stadyuma ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp Başkan’ın ve tüm yöneticilerin o akşam locada olacağını taahhüt etmez, programı uygun olan isimler katılım göstereceklerdir. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Cem Yılmaz Seni Harbiye’ye Çağırıyor

500 kişi çekilişle çift kişilik Cem Yılmaz gösterisi davetiyesi kazanacaktır. Gösteri Harbiye Cemil Topuzlu Açık hava Sahnesi’nde gerçekleşecektir. Gösteri tarihi kazanan kişilere kulüp tarafından bildirilecektir. Kazanan kişiler kategori ve koltuk seçimi yapamazlar, biletler kulüp tarafından gönderilecektir. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez. Kulüp sadece gösteri davetiyesini vermeyi taahhüt eder. Kazanan kişinin gösteri alanına ulaşımı, il dışından geliyorsa ulaşım, konaklama ve diğer şahsi harcamaları kendi sorumluluğundadır.

Mabette Top Koştur

100 kişi çekiliş sonucunda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde maç yapmaya hak kazanacaktır. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından iletişime geçilerek organizasyon gün ve saati bildirilecektir. Organizasyon günü katılım göstrmeyen talihliler haklarını kaybederler. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödülü kazanan kişiler kulüp tarafından rastgele gruplara ayrılacaklardır. Organizasyonun gerçekleştirileceği ilde kazanan kişilerin stadyuma ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili maçın oynanacağı ile ve stadyuma ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Talihli maç sırasında oluşabilecek herhangi bir sakatlık ya da sağlık sorununda tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Ülker Arena Atacağın Üçlükleri Bekliyor

100 kişi çekiliş sonucunda Ülker Arena’da maç yapmaya hak kazanacaktır. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından iletişime geçilerek organizasyon gün ve saati bildirilecektir. Organizasyon günü katılım göstrmeyen talihliler haklarını kaybederler. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödülü kazanan kişiler kulüp tarafından rastgele gruplara ayrılacaklardır. Organizasyonun gerçekleştirileceği ilde kazanan kişilerin stadyuma ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili maçın oynanacağı ile ve stadyuma ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Talihli maç sırasında oluşabilecek herhangi bir sakatlık ya da sağlık sorununda tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Mabette 1 Yıllık Kombinen Bizden Tam Destek Senden

100 kişi çekiliş sonucunda 2019-2020 sezonunda geçerli 1 yıllık Süper Lig kombine ödülüne hak kazanacaktır. Kazanan kişinin ödülden yararlanabilmesi için mutlaka geçerli bir Fenerbahçe Passolig’i olması gerekmektedir. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü Fenerbahçe Passolig’i olan bir yakınına devredebilir. Kombine kulübün uygun gördüğü tribün ve koltuk için verilir

Arena’da 1 Yıllık Kombinen Bizden Tam Destek Senden

100 kişi çekiliş sonucunda 2019-2020 sezonunda Fenerbahçe Beko takımının Ülker Arena’da oynayacağı tüm maçlar için geçerli 1 yıllık Fenerbahçe Beko Basketbol kombine ödülüne hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Kombine kulübün uygun gördüğü tribün ve koltuk için verilir.

Basketbol Takımıyla Buluş Desteğini Göster

600 kişi çekiliş sonucunda Fenerbahçe Beko Basketbol takımı ile buluşmaya hak kazanacaktır. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından iletişime geçilerek organizasyon gün ve saati bildirilecektir. Organizasyon günü katılım göstermeyen talihliler haklarını kaybederler. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Organizasyonun gerçekleştirileceği ilde kazanan kişilerin organizasyonun gerçekleşeceği yere ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili maçın oynanacağı ile ve stadyuma ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Futbol Takımıyla Buluş Desteğini Göster

600 kişi çekiliş sonucunda Fenerbahçe A takımı ile buluşmaya hak kazanacaktır. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından iletişime geçilerek organizasyon gün ve saati bildirilecektir. Organizasyon günü katılım göstermeyen talihliler haklarını kaybederler. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Organizasyonun gerçekleştirileceği ilde kazanan kişilerin organizasyonun gerçekleşeceği yere ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili organizasyonun düzenleneceği ile ve yere ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Öğle Yemeği Randevun Başkanla

20 kişi çekiliş sonucunda Başkanımız ile öğle yemeğinde buluşmaya hak kazanacaktır. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından iletişime geçilerek organizasyon gün ve saati bildirilecektir. Kazanan kişiler kulüp tarafından rastgele 2 gruba ayrılacaktır. Organizasyon günü katılım göstermeyen talihliler haklarını kaybederler. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Organizasyonun gerçekleştirileceği ilde kazanan kişilerin organizasyonun gerçekleşeceği yere ulaşımı, şehir dışından gelenler için  ilgili organizasyonun geröekleşeceği ile  ve mekana ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Onur Konuğun Başkan Olsun

5 kişi çekilişle Doğum Günü, Nikah, Düğün gibi özel bir gününde Başkan’ı konuk etme ödülüne hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödülü kazanan organizasyonun yer ve tarihini en az 1 ay önceden kulüp yetkilisine bildirmelidir. Organizasyon tarihinin Ağustos 2019-Aralık 2020 tarihleri arasında ve organizasyon yerinin İstanbul il sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Ödül 2020 yılı sonrası bir tarihte geçerli değildir. Özel gün davetine Başkanımızın programının müsait olması durumunda Başkanımız, aksi durumda Yönetim Kurulu üyelerimizden biri katılım gösterecektir. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Şahidin Sevdiğin Sporcu Olsun

10 kişi çekilişle nikah organizasyonunda Fenerbahçe kulübü sözleşmeli sporcularından birinin şahitliği ödülüne hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödülü kazanan kişi nikah yer ve tarihini en az 1 ay önceden kulüp yetkilisine bildirmelidir. Nikah tarihinin Ağustos 2019-Aralık 2020 tarihleri arasında ve yerinin İstanbul il sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Ödül 2020 yılı sonrası bir tarihte geçerli değildir. Nikah şahitliği için kazanan kişinin en az 3 sporcu ismi bildirmesi gerekmektedir. Sporculardan programı müsait olan kişi şahitlik için törene katılım gösterecektir. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Futbol Takımı Seni Yemeğe Çağırıyor

100 kişi çekilişle Fenerbahçe A Takımı ile yemek ödülüne hak kazanacaktır. Ödüle hak kazanan kişiler kulüp tarafından rastgele 20'şerli beş gruba ayrılacaktır. Her bir grup için bir öğle yemeği düzenlenecektir. Yemek tarihi, saati ve yeri kazanan kişilere kulüp tarafından bildirilecektir. Organizasyona katılmayan kişiler hakkını kaybeder. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Yemek organizasyonunun yapılacağı ilde kazanan kişilerin mekana ulaşımı, şehir dışından gelenler için mekanın olduğu ile ve mekana ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir. Kulüp yemekte tüm futbolcuların eksiksiz bulunacağını taahhüt etmez. O gün için programı uygun olan tüm isimler yemekte yer alacaktır.

Basketbol Takımı Seni Yemeğe Çağırıyor

100 kişi çekilişle Fenerbahçe Beko Takımı ile yemek ödülüne hak kazanacaktır. Ödüle hak kazanan kişiler kulüp tarafından rastgele 20'şerli beş gruba ayrılacaktır. Her bir grup için bir öğle yemeği düzenlenecektir. Yemek tarihi, saati ve yeri kazanan kişilere kulüp tarafından bildirilecektir. Organizasyona katılmayan kişiler hakkını kaybeder. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Yemek organizasyonunun yapılacağı ilde kazanan kişilerin mekana ulaşımı, şehir dışından gelenler için mekanın olduğu ile ve mekana ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir. Kulüp yemekte tüm basketbolcuların eksiksiz bulunacağını taahhüt etmez. O gün için programı uygun olan tüm isimler yemekte yer alacaktır.

Futbol Takım Kaptanı Ve Hocamız Seni Yemeğe Çağırıyor

10 kişi çekilişle Fenerbahçe takım kaptanı ve teknik direktörü ile yemek ödülüne hak kazanacaktır. Ödüle hak kazanan kişiler için toplu olarak tek bir öğle yemeği düzenlenecektir. Yemek tarihi, saati ve yeri kazanan kişilere kulüp tarafından bildirilecektir. Organizasyona katılmayan kişiler hakkını kaybeder. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Yemek organizasyonunun yapılacağı ilde kazanan kişilerin mekana ulaşımı, şehir dışından gelenler için mekanın olduğu ile ve mekana ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Basketbol Takım Kaptanı Ve Koçumuz Seni Yemeğe Çağırıyor

10 kişi çekilişle Fenerbahçe Beko takım kaptanı ve koçu ile yemek ödülüne hak kazanacaktır. Ödüle hak kazanan kişiler için toplu olarak tek bir öğle yemeği düzenlenecektir. Yemek tarihi, saati ve yeri kazanan kişilere kulüp tarafından bildirilecektir. Organizasyona katılmayan kişiler hakkını kaybeder. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Yemek organizasyonunun yapılacağı ilde kazanan kişilerin mekana ulaşımı, şehir dışından gelenler için mekanın olduğu ile ve mekana ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Youtube Kanalında İstediğin Basketbolcu ile Challenge’a Hazır Ol

10 kişi çekilişle Fenerbahçe Beko takım oyuncularından istediği biri ile Fenerbahçe Spor Kulübü resmi youtube kanalından yayınlanacak challenge organizasyonuna hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödüle hak kazanan kişiler için toplu olarak tek bir challenge organizasyonu düzenlenecektir. Organizasyon yeri ve tarihi kulüp tarafından talihlilere bildirilecektir. Organizasyona katılmayan kişiler haklarını kaybeder. Ödüle hak kazanan kişi en az 3 sporcu ismi bildirmek zorundadır, organizasyona programı uygun olan sporcular katılacaktır. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb.) yayınlama hakkına sahiptir.

Youtube Kanalında İstediğin Futbolcu ile Challenge’a Hazır Ol

10 kişi çekilişle Fenerbahçe A takım oyuncularından istediği biri ile Fenerbahçe Spor Kulübü resmi youtube kanalından yayınlanacak challenge organizasyonuna hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödüle hak kazanan kişiler için toplu olarak tek bir challenge organizasyonu düzenlenecektir. Organizasyon yeri ve tarihi kulüp tarafından talihlilere bildirilecektir. Organizasyona katılmayan kişiler haklarını kaybeder. Ödüle hak kazanan kişi en az 3 sporcu ismi bildirmek zorundadır, organizasyona programı uygun olan sporcular katılacaktır. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb.) yayınlama hakkına sahiptir.

Çocuğun Seremoniye Çıkıyor

50 kişi çekilişle çocuğunu 2019-2020 sezonunda Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek bir maçta takım ile seremoniye çıkarmaya hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Ödülü kazanan kişi maç seçimi yapamaz. Kulüp tarafından müsaitlik olan maç için talihli aranarak davet edilecektir. Ödülü kazanan kişi çocuğun maça birlikte çıkacağı sporcu için seçim yapamaz. Davet edilen maç tarihinde olumsuz dönüş yapan talihliye müsaitlik olması durumunda bir başka maç tarihi önerilebilir. Daveti reddeden talihli ödül hakkını kaybeder. Federasyon kuralları gereği seremoniye katılacak çocuklar 6-12 yaş aralığında ve en fazla 1.45 cm boyunda olmalıdır.

Seremoniye katılacak çocuğa maç günü stat içerisinde refakat edecek yakınının mutlaka geçerli bir Fenerbahçe Passolig'i bulunması gerekmektedir. Seremoniye katılacak çocuk ve kendisine refakat edecek yakınının stadyuma ulaşım, il dışından gelen kişilerin ulaşım, konaklama, şahsi harcama vb. masraflarının sorumluluğu kendisine aittir. Kulübün şahsa ait masraflar ile ilgili bir taahhüdü/ sorumluluğu yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb.) yayınlama hakkına sahiptir.

Deplasman Yolunda Takımla Kol Kola

100 kişi çekilişle Fenerbahçe A takım ile 2019-2020 sezonunda gerçekleştirilecek bir deplasman maçına takım ile gitmeye hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Kazanan talihlinin hangi maça davet edileceği bilgisi kulüp tarafından kendisi ile paylaşılacaktır. Davete olumsuz dönüş yapan talihli hakkını kaybeder. Takımın deplasman için yola çıkacağı ilde kazanan kişilerin takımın yola çıkmak üzere toplandığı yere ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili yolculuğun başlayacağı ile ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Ödül sadece deplasman yolculuğunu kapsamaktadır. Gidilen deplasmandaki konaklama ve şahsi harcamalar talihlinin kendi sorumluluğundadır. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb.) yayınlama hakkına sahiptir.

Araban Bizden Mabedin Yollarına Düşmek Senden (Fiat Egea)

10 kişi çekilişle 2019 model, beyaz renk, Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından irtibata geçilecek ve ödülü teslim edilecektir. Kazanan kişi ödül ile ilgili vergi yükümlülüklerini yerine getirmekle mükelleftir. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Araban Bizden Mabedin Yollarına Düşmek Senden (Ford Tourneo Courier Journey Trend)

10 kişi çekilişle 2018 model, beyaz renk, Ford Tourneo Courier Journey Trend kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından irtibata geçilecek ve ödülü teslim edilecektir. Kazanan kişi ödül ile ilgili vergi yükümlülüklerini yerine getirmekle mükelleftir. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

Evin Bizden Evini Tribüne Çevirmek Senden

5 kişi çekilişle ev kazanacaktır. Ödül 4 adet İstanbul ve 1 adet Ankara'da bulunan farklı toplam 5 adet gayrimenkulden oluşmaktadır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından irtibata geçilecek ve ödülü teslim edilecektir. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb) yayınlama hakkına sahiptir.

ABD Seyahatin Bizden Fenerbahçe Aşkını Dünyaya Duyurmak Senden

10 kişi çekilişle Setur’dan çift kişilik 6 gece 7 gün NewYork Turu kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez. Ödülü kazanan kişiler ile kulüp tarafından irtibata geçilecek ve ödülü teslim edilecektir.

Ödül kapsamına dahil olan hizmetler:
- Türk Hava Yolları ile İstanbul-New York-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
- New York şehir merkezinde 4* otelde 6 gece oda-kahvaltı konaklama
- New York Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
- Programda belirtilen tüm turlar
- Tur boyunca Türkçe rehberlik hizmeti (Rehberlik hizmeti New York Havalimanı’nda başlayacak olup tur dönüşü New York Havalimanı’nda son bulacaktır)
- Yurt dışı seyahat sağlık sigortası
Ödülü kazanan kişiler sadece tur tarihlerinden birinde ödülden yararlanabilir. Farklı bir tarih ve uçuş için geçerli değildir.

Uçuş Detayları:

29 Eylül – 05 Ekim
29.09.2019 TK003 IST-JFK Kalkış saati: 06:50 Varış saati: 10:50
05.10.2019 TK004 JFK-IST Kalkış saati: 13:25 Varış saati: 07:05(*06 Ekim)

17 – 23 Ekim
17.10.2019 TK003 IST-JFK Kalkış saati: 06:50 Varış saati: 10:50
23.10.2019 TK004 JFK-IST Kalkış saati: 13:25 Varış saati: 07:05(*24 Ekim)

10 – 16 Kasım
10.11.2019 TK003 IST-JFK Kalkış saati: 08:15 Varış saati: 12:45
16.11.2019 TK004 JFK-IST Kalkış saati: 13:25 Varış saati: 07:05(*17 Kasım)
Talihlinin ödül kapsamına dahil olan hizmetler dışında yapacağı şahsi harcamalar, pasaport/ vize vb masraflar kişinin kendi sorumluluğundadır. Kulüp tur kapsamı içerisinde yer almayan hiçbir işlem ve harcama konusunda sorumluluk almaz.

İstediğin Sporcumuz Sana Görüntülü Mesaj Gönderiyor

500 kişi çekilişle istediği sporcumuzdan görüntülü mesaj almaya hak kazanıyor. Kazanan kişi en az 3 sporcu ismi bildirmek zorundadır. Seçtiği sporculardan biri ödülünü hazırlayacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez. Ödül talihlilere dijital ortamda ve 60 takvim günü içerisinde iletilir.

Efsane Kaptan Alex Yemeğe Çağırıyor

20 kişi çekilişle Alex de Souza ile yemek ödülüne hak kazanacaktır. Ödüle hak kazanan kişiler için toplu olarak tek bir yemek düzenlenecektir. Yemek tarihi, saati ve yeri kazanan kişilere kulüp tarafından bildirilecektir. Yemek davetine olumsuz dönüş yapan talihli hakkını kaybeder. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Yemek organizasyonunun yapılacağı ilde kazanan kişilerin mekana ulaşımı, şehir dışından gelenler için mekanın olduğu ile ve mekana ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb.) yayınlama hakkına sahiptir.

Islak İmza Alex’ten Her Maça O Formayla Gelmek Senden

50 kişi çekilişle Alex de Souza imzalı forma ödülüne hak kazanacaktır. Kazanılan ödül 60 takvim günü içerisinde talihlilere ulaştırılacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir.

12 Numara Kadroya Giriyor

22 kişi çekilişle Fenerbahçe A Takımı ile maç yapmaya hak kazanacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez. Kazanan kişi isterse ödülünü bir yakınına devredebilir. Kazanan kişiler kulüp tarafından rastgele 11 kişilik gruplara ayrılacak ve 2 ayrı maç organize edilecektir. Maç günü, yeri ve saati kazanan kişilere kulüp tarafından iletilecektir. Organizasyona katılmayan talihliler hakkını kaybeder. Kulüp tüm kadronun eksiksiz olarak organizasyonda yer alacağını taahhüt etmez. Organizasyon günü programı uygun olan sporcular maçta yer alacaktır. Organizasyonun gerçekleştirileceği ilde kazanan kişilerin stadyuma ulaşımı, şehir dışından gelenler için ilgili maçın oynanacağı ile ve stadyuma ulaşım, konaklama, şahsi harcamaları ilgili sorumluluk kendisine ait olup kulübün bu konuda herhangi bir sorumluluğu/ taahhüdü yoktur. Talihli maç sırasında oluşabilecek herhangi bir sakatlık ya da sağlık sorununda tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kulüp organizasyon sırasında fotoğraf/ video çekimi yapma ve bu görüntüleri kulübe ait resmi yayın organlarında (TV, Dergi, web site, sosyal medya vb.) yayınlama hakkına sahiptir.

Yeni Sezon Çubuklu Forma Herkesten Önce Sende

1500 kişi çekilişle yeni sezon çubuklu forma ödülüne hak kazanacaktır. Kazanılan ödül 60 takvim günü içerisinde talihlilere ulaştırılacaktır. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, bir başkasına devredilemez. Formalar isme özel değildir. Ödülü kazanan kişi istediği ismi formasına Fenerium mağazalarında yazdırabilir.

PAYLAŞ

ETİKETLER
TARİH, YAZMAYA, DEVAM, EDİYORUZ!