Volkan Demirel Logo
11EYLÜL 2015
Volkan Demirel: "Liderliğimizi Devam Ettirmek İstiyoruz"

Volkan Demirel: "Liderliğimizi Devam Ettirmek İstiyoruz"

Kalecilerimizden Volkan Demirel Kasımpaşa öncesi Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Ligde kolay maçın olmadığına dikkat çeken kaptan, Kasımpaşa maçından galibiyetle ayrılarak, liderliklerini sürdürmek istediklerini belirtti. 

Volkan Demirel: “Güzel maç olacak”

Kasımpaşa maçı öncesinde Kaptan, “Ligde kolay maç kalmadı. Kasımpaşa da lige iyi başladı ve aldığı puanlarla üst sırada. Geçen yılla kıyasladığımızda Kasımpaşa’da çok büyük fark var. Daha derli toplu, daha az gol yiyen bir Kasımpaşa var. Güzel maç olacağını tahmin ediyorum. Bize de her zaman Kasımpaşa sahası uğurlu gelmiştir, hep iyi sonuçlarla ayrılmışızdır. Umarım 3 puanı alıp evimize geri döneceğiz. Lideriz ve liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz.  Son hafta Antalyaspor karşısında son dakikada attığımız golle de olsa çok güzel bir galibiyet  yaşadık. İnşallah bu haftayla birlikte galibiyetin sevincini pekiştirip, kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.


Volkan Demirel: “Geçen sezondan çok farklı Kasımpaşa “

Kasımpaşa’nın geçtiğimiz yıla göre daha derli toplu bir oyun sergilediğine dikkat çeken başarılı file bekçisi,  “Geçen sezondan çok farklı bir Kasımpaşa var.   Geçen sezon çok pozisyon veren, çok gol atıp, çok gol yiyen bir takım vardı. Bu sene savunmayı iyi yapan, 2 de yabancı stoper aldılar. Skoru getirecek golleri bulup, sonuca yansıyan puanlar aldılar. Güzel maç olacak. Zaten artık Türkiye Ligi’nin kalitesi çok  yükseldi. Kötü maç olmuyor. Her takım birbirini yenebiliyor. Farklı galibiyetlerden ziyade bir farklı veya berabere biten maçlar oluyor” değerlendirmesinde bulundu. 

Volkan Demirel: “En çok taraftarı özlemişiz”

En çok taraftarı özlediğini bir kez daha dile getiren kalecimiz Volkan Demirel, “İnşallah taraftarımızın da desteği ile eminim ki maça geleceklerdir. Bu sene taraftarımız yanımızda ve çok destek veriyorlar. En çok onları özlemişiz ,ben bir önceki röportajımda da bunu söylemiştim. Onlarla beraber güzel bir galibiyet alıp evimize geleceğiz” diye konuştu. 

PAYLAŞ